KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14024219

nr 1402 4219

Hans Hamngren

(f. 1934), Sverige

Etsning, Hans Hamngren (f. 1934), Sverige, daterad . Signerad, numrerad 32/95. Motivet: 39x57cm, yttermått inklusive ram: 51x68cm

Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:56:29

5/6 18:47:25 1      400 kr
7/6 17:31:02 2      Vinnande bud

Hans Hamngren

Läs mer om Hans Hamngren